Yoncalı pansiyon ve Yoncalı pansiyonları tanıtımlarının yapıldığı, {{il}}, Kütahya, Yoncalı pansiyon ve Yoncalı pansiyonlar hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.

Yoncalı Pansiyonları

Kütahya’ya 18 kilometre mesafede duran Yoncalı, 500 dönümlük bir arazi üzerine yayılan kaplıcaları ile ünlüdür.Yoncalı Pansiyonları ve Yoncalı Pansiyon Fiyatları

Kütahya'ya 18 kilometre mesafede duran Yoncalı, 500 dönümlük bir arazi üzerine yayılan kaplıcaları ile ünlüdür.

Kütahya Tavşanlı kara yolu üzerinde bulunan Yoncalı, Dumlupınar Üniversitesi kampüsüne sadece 3 kilometre mesafede hizmet vermektedir. Yeni yapılmakta olan hava limanına ise 60 kilometre mesafededir.

Kirazlı Dağı'nın eteklerinde yer alan Yoncalı, şifalı suları ile birçok kişiyi sağlığına kavuşturmaktadır. Tarihi bir hamam ve camiye sahip olan Yoncalı aynı zamanda bir yerleşim merkezidir.

Yoncalı'da farklı kategoride oteller hizmet vermektedir. Tedavide kullanılan termal suların sıcaklığı 32 – 36 derece arasında farklılık göstermektedir. Açık ve kapalı yüzme havuzları, kür havuzları bulunmakta olup, birçok kimse tarafından tercih edilmektedir.

Kütahya Yoncalı'nın havasında oksijen oranı bir hayli yüksek olup, havası son derece temizdir. Bu nedenle sadece termal kaplıcaları değil, havası da sağlık bulmak için önemli bir yere sahiptir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın